Ponuka

 • Mikulášske zdobenie medovníkov

 • Robotická sútaž G-Robot 2018

  Do galérie Robotická sútaž G-Robot 2018 boli pridané fotografie.

  Dňa 29. novembra 2018 sa žiaci 5. triedy ZŠ s MŠ Snežnica Dávid Fech, Dávid Podpleský a Dominik Caltík zúčastnili robotickej súťaže G-Robot s p. učiteľom Jesenským v priestoroch Gymnázia Viliama Paulinyho-Tótha v Martine v kategórií vlastný model. Súťažili proti silnej konkurencii z celého Slovenska a svoj model obhájili najmä dobrým hodnotením za nápad a prezentáciu robota. Slabšie obstáli v hodnotení prevedenia a programu robota. Nabrali skúsenosti a inšpirácie od starších a skúsenejších tímov a do súťaže sa chystajú zapojiť aj o rok.

 • DOD SOŠDaS Krásno nad Kysucou

  Do galérie DOD SOŠDaS Krásno nad Kysucou boli pridané fotografie.

  4. decembra 2018 sa žiaci 8. ročníka zúčastnili dňa otvorených dverí v Strednej odbornej škole drevárskej a stavebnej v Krásne nad Kysucou. Prezreli si priestrory školy, oboznámili sa s odbormi dostupnými na tejto škole a v dielňach praktického vyučovania si vyrobili pod vedením študentov a majstrov odborného výcviku výrobky z dreva - kŕmitká pre vtákov a lopáre.

 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • T-5 2018

  Testovanie 5-2018

  V stredu 21. novembra 2018 sa uskutoční testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ (T5-2018). Na stránke NÚCEMu zverejnili dokument Základné informácie k Testovaniu 5-2018, ktorý spolu ďalšími organizačnými pokynmi a špecifikáciami testov nájdete aj v časti Dokumenty ► Testovanie 5-2018.

 • Hvezdáreň KNM (exkurzia z PDA)

   Dňa 6. novembra 2018 sa žiaci 3. a 4. ročníka zúčastnili prírodovednej exkurzie v Krajskej hvezdárni v Kysuckom Novom Meste. Zopakovali si a získali nové informácie o slnečnej sústave, zložení Zeme a kozmonautike, pozorovali Venušu, Slnko a oboznámili sa s fungovaním profesionálneho ďalekohľadu a s prácou astronóma. Fotografie z exkurzie si môžte pozrieť v albume Hvezdáreň KNM (exkurzia z PDA).

 • Príbeh hudby

  Dňa 26.10. 2018 sme boli online súčasťou výnimočného koncertu "Príbeh hudby", ktorý sprostredkoval umelecký zážitok školám na celom Slovensku. Všetci žiaci školy sledovali koncert spoločne na hlavnej chodbe. Účinkovali: Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislavský chlapčenský zbor, Slávka Zámečníková, Jakub Gubka, Marek Štrbák, Gabriel Rovňák ml.

 • Vyrezávanie tekvičiek

  Do galérie Ivona Vnuková: Web stránka: Vyrezávanie tekvičiek boli pridané fotografie.

  Školský klub detí

 • Ochrana človeka a prírody - Účelové cvičenie (praktická časť)

  Ochrana človeka a prírody - Účelové cvičenie (praktická časť)

  Dňa 16.10. 2018 sme realizovali praktickú časť účelového cvičenia (Pohyb a pobyt v prírode). Žiaci s triednymi učiteľmi absolvovali turistickú vychádzku s vopred vytýčenou trasou. Pani učiteľka Remeková, ktorá bola zodpovedná za organizáciu a priebeh, pripravila pre triedy aktivity a úlohy, ktoré mali žiaci splniť počas vychádzky v prírode. Následne sa realizovali športové aktivity na futbalovom ihrisku. Poslednou zastávkou bolo stanovisko v areáli školy, kde triedy plnili ďalšie športové disciplíny. Dané aktivity mali presah aj do prierezovej témy Ochrana človeka a zdravia, takže vzniklo zmysluplné prepojenie účelového cvičenia s prierezovou témou. Žiaci vyzerali spokojne a užili sme si krásny deň :)

 • Dejepisná exkurzia Osvienčim

  V piatok 12. októbra  2018 navštívili žiaci 9. ročníka v rámci dejepisnej exkurzie koncentračný tábor v Osvienčime. Prezreli si priestory nemeckého pracovného a vyhladzovacieho tábora, v ktorom boli prenasledovaní predovšetkým Židia, ale aj Rómovia, sovietski zajatci a taktiež mnohí ďalší v období druhej svetovej vojny, kedy tu  zahynulo približne 1,5 milióna nevinných ľudí v plynových komorách, v dôsledku hladu, mučenia, vyhladovania alebo ťažkých prác.

 • 11. 10. 2018 OKRASA ČADCA - exkurzia

  Závod Okrasa navštívili žiaci 5. - 6. ročníka. Dozvedeli sa zaujímavé informácie o tradičnej výrobe sklenených vianočných ozdôb. Videli proces výroby od ich fúkania až po zabalenie. Najviac ich zaujalo zdobenie, ktoré si mohli vyskúšať. Žiaci si uvedomili, aká namáhavá práca sa skrýva za každou vianočnou ozdobou.

 • Ivona Vnuková: Fotoalbum

  Do galérie Ivona Vnuková: Fotoalbum boli pridané fotografie.

 • EXKURZIA

  Dňa 11.9. 2018 žiaci 5. a 6. ročníka navštívili Motýliu záhradu a ZOO v Liptovskom Mikuláši. V záhrade poletovali  tropické motýle a deti ich mohli chytať do dlaní. Veľký úspech mala aj kontaktná ZOO. Tu si mohli pohladkať levíčatá, pumu, klokana a mnoho iných zvierat. Odniesli si veľa zážitkov.

 • Začiatok školského roka 2018/2019

  Vedenie ZŠ s MŠ Snežnica oznamuje, že začiatok školského roka 2018/2019 bude dňa 3.9.2018 o 7:30 hod. Ukončenie vyučovania bude o 11:00 hod. Žiaci si prinesú do školy prezúvky a písacie potreby. Obedy v školskej jedálni a ŠKD budú zabezpečené až od 4.9.2018.

 • Oznam pre žiakov

  OZNAM PRE ŽIAKOV 

  Oznamujeme všetkým žiakom, že naplánovaný poldeň s hasičmi sa dňa 26.6.2018, t.j. utorok ruší. Preto prosíme žiakov, aby si zajtra priniesli do školy knihy, pripravia ich na odovzdanie! 

 • PROSBA

  Základná škola v Snežnici prosí občanov Snežnice, ktorí končili základnú školu v Snežnici v roku 1968 až po dnešok o absolventské fotografie, t.j. fotografie z posledného ročníka základnej školy. Máme na mysli fotografiu celej triedy s triednym učiteľom. Chceli by sme vytvoriť galériu absolventov k 50- temu výročiu školy. Fotografie môžete posielať mailom na adresu ZŠ s MŠ Snežnica, alebo priniesť osobne pani zástupkyni základnej školy p. Zine Labudovej.

  Vopred Vám srdečne ďakujeme za spoluprácu.

 • Dejepisná exkurzia

  Dňa 14. 6. 2018 sa naši deviataci zúčastnili dejepisnej exkurzie. Navštívili Múzeum SNP v Banskej Bystrici. Pozreli si stálu expozíciu, ktorá prezentuje historické udalosti Slovenska v rokoch 1918 - 1948. Expozíciou ich sprevádzal milý pán lektor, ktorý zaujímavo prezentoval dôležité udalosti našich dejín. Po skončení si žiaci pozreli skanzen ťažkej bojovej techniky.

 • Galéria Ľudovíta Fullu, Ružomberok

  Návšteva galérie Ľudovíta Fullu v Ružomberku dňa 7.6.2018

  Dňa 7.6. 2018 sa žiaci deviateho ročníka našej školy zúčastnili exkurzie do galérie Ľudovíta Fullu v Ružomberku. Mali možnosť spoznať dielo a život tohto nášho veľkého umelca. Ďakujeme za skvelý zážitok pani sprievodkyni galérie, ktorá veľmi pútavo a zaujímavo rozprávala. Prežili sme krásny deň. 

 • MDD 2018 - Deti deťom

  MDD 2018 - Deti deťom
  1. 6. 2018

  Do galérie MDD 2018 - Deti deťom boli pridané fotografie.

 • Oznam pre rodičov

  Oznamujeme ochotným rodičom, ktorí chcú pomôcť pri modernizovaní a skrášľovaní priestorov školy, že pracovné stretnutie pre zistenie potrebného materiálu bude vo štvrtok 17. mája 2018 o 16:30. Ďakujeme!

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Snežnica 218
  Snežnica 218, 02332, Snežnica
 • +421414224139

Fotogaléria