• OČAP 05.09.-06.09.2024

• Dňa 05. a 06.09.2024 sa žiaci druhého stupňa našej školy zúčastnili teoretickej a praktickej časti účelového cvičenia Ochrany človeka , zdravia a prírody. Žiaci si preverili svoje vedomosti na trati účelového cvičenia, kde plnili úlohy z oblastí: civilná obrana, zdravotná príprava, pohyb a pobyt v prírode a jej ochrana a dopravná výchova. Na jednotlivých stanovištiach získavali žiaci body a zároveň sa im meral čas. Po absolvovaní trate žiaci získavali body v disciplínach- preskok cez švihadlo, drepy, sed a ľah.

Výhercovia kategórí: 5.ročník:Adrián Fech, Joshua Zachary Beleš, 6./7.ročník dievčatá: Nela Holtánová, Sára Klimkiewicz, 6./7. ročník chlapci: Dávid Tomáš, Patrik Řežábek, 8./9.ročník dievčatá: Romana Púčková, Ema Majtánová , 8./9.ročník chlapci: Jakub Frátrik, Joel Janits