• Bábky v podkroví

• Dňa 25.4. 2022 boli žiaci 5. a 6. ročníka na exkurzii s názvom Bábky v podkroví, kde sa oboznámili s históriou najstaršieho bábkového divadla, ktoré pôsobilo v Žiline. Spoznali rôzne druhy bábok, s ktorými si pripravili krátke divadelné predstavenie. Exkurzia sa im veľmi páčila, priniesli si veľa zážitkov.

• Poznaj svoju obec

• Dňa 6.4.2022 sa žiaci piateho, šiesteho,siedmeho a ôsmeho ročníka zúčastnili súťaže Poznaj svoju obec. Súťaž sa konala v sále miestneho kultúrneho domu. Žiaci najskôr súťažili každý sám za seba a potom bola kolektívna súťaž. Ako kolektív zvíťazila piata trieda a celkovým víťazom sa stala žiačka ôsmej triedy Ema Zajacová, ktorá si odniesla aj víťazný pohár. Ďakujeme organizátorom za príjemne strávený čas a chutné občerstvenie a tešíme sa na ďalší ročník súťaže.