• Školský výlet

• V dňoch 6. a 7. júna 2022 boli žiaci 8. a 9. ročníka na školskom výlete v obci Kunerad. Oddýchli si v príjemnom horskom prostredí. Ubytovanie bolo zabezpečené v chate Helena. Mohli si vyskúšať svoje kuchárske schopnosti a prežili čas plný zábavy a hier.

• Rozprávková noc

• Dňa 3.6. 2022 prežili žiaci 1.stupňa na školskom dvore i v triede rozprávkovú noc plnú zábavných pohybových hier a aktivít. Hladošov na večeru potešila šunková bageta a rôzne dobrôtky, ktorými prispeli mnohí rodičia.

• Výtvarná exkurzia v Žiline

• Dňa 3.6.  2022 sa žiaci 9. ročníka zúčastnili výstavy ikon, jedinečnej v Strednej Európe, výstav výtvarníkov Vincenta Hložníka a Lucie Marcucci. Expozície sa žiakom veľmi páčili a obohatili svoje vedomosti z výtvarného umenia.

• ENVIRO -VÝSTAVA

• Dňa 30.05.2022 sa uskutočnila na našej škole výstava prác žiakov druhého stupňa. Žiaci využili pri tvorení odpadové materiály ako plasty, papier, lepenku, kartón, fólie , CD –čká a pod. Súčasťou výstavy bolo aj hlasovanie za najkrajšiu prácu.

Výsledky hlasovania:

1. Miesto: Mináriková Anna, Ema Púčková ,9. roč.(obraz s motýľmi)
            2. Miesto: žiaci 8. ročníka( drak z plastových fliaš)
            3. Miesto: Noemi Mináriková, 5. ročník(kávovar )

Výhercom srdečne blahoželáme !

• MDD

• Dňa 1.júna sa žiaci piatej triedy zúčastnili dňa otvorených dverí na Obecnom úrade. Oboznámili sa s prácou pána starostu a ďalších zamestnancov úradu. Veľkým zážitkom bolo, že mohli prečítať oznam v obecnom rozhlase. Navštívili aj hasičskú zbrojnicu a dozvedeli sa viac o práci dobrovoľného hasičského zboru. A nechýbalo ani občerstvenie.